MENU
Logo Made in Germany
عرضه شده توسط Logo BMWi
با همکاری Logo AUMA
Key-Visual WATEX 2018

WATEX 2018

3 الی 6 ماه اکتبر 2018 - تهران٬ ایران

به پاویون آلمان در نمایشگاه WATEX 2018 خوش آمدید!

نمایشگاه بینالمللی آب و فاضلاب

WATEX 2018
‎03 – 06 ماه اکتبر 2018 تهران, ایران

WATEX مهمترین پلتفرم در بازار ایران برای فناوری آب آلمان است. امسال برای بار دوم٬ وزارت اقتصاد آلمان٬ با طرح GSTT (انجمن آلمانی Trenchless Technology)٬ تصمیم گرفته است در نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب از پاویون آلمان حمایت مالی کند.

WATEX نمایشگاه تجاری پیشگام در ایران است که منحصرا بر روی صنعت آب و فاضلاب تمرکز دارد. WATEX‎‎‏٬ به عنوان پلتفرم بین‌المللی جامع این بخش٬ برای شما فرصت‌های فوق‌العاده‌ای را برای ورود به بازار ایجاد می‌کند. به علت الغای مرحله‌ای و برنامه‌ریزی شده چندین تحریم در سه ماه اول سال 2017‎‏٬ ایران٬ مخصوصا در آینده نزدیک٬ فرصت‌های بازاری نویدبخشی را فراهم می‌سازد.

ر این زمینه٬ عرضه‌کنندگان آلمانی فناوری آب و محیط زیست خوشحال خواهند شد که در پاویون آلمان در WATEX 2018 محصولات و راهکارهای خود را به تمام مشتریان ارائه دهند. ما از طرف تمام غرفه‌داران٬ وزارت فدرال امور اقتصادی و انرژی آلمان (BMWi)٬ انجمن صنعت نمایشگاه‌های تجاری آلمان (AUMA) و انجمن آلمانی Trenchless Technology‏ (GSTT)٬ برای همۀ شرکت‌کنندگان٬ نمایشگاه موفقیت‌آمیزی را آرزو کرده و به همۀ بازدیدکنندگان از پاویون آلمان خوشامدگویی گرمی می‌گوییم. مشتاقانه منتظر دیدار شما در سالن شماره 38 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هستیم.

 

 

عرضه کنندگان در غرفه آلمان

محصولات

مشاهده همه عرضه کنندگان آلمان و محصولات آنها

اخبار و نوآوری ها

اخبار و نوآوری ها
سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
این سازمان دهنده شخصی شما برای مدیریت ارتباطات شما با عرضه کنندگان آلمانی است.